Papara Nedir?

papara nedir

Papara Nedir?

Papara nedir? Papara, 2016 yılında BDDK tarafından lisans alarak Ağustos ayında hizmet vermeye başlamış Türkiye konumlu elektronik para şirketidir. Papara’ya ait kartlar ise BKM Express tarafından 16.03.2021 tarihinden itibaren desteklenmektedir.

Papara size günün her saati desteklediği tüm platformlar tarafından alış veriş yapmayı sağlar. Papara kart ile normal bir market alış  verişi yapabilir, ATM’den para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Papara karta bu yüzden ön ödemeli kart denmektedir. Paparanın ek olarak mobil uygulaması vardır. App store ve Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden fatura ödemesi, eft/havale gibi bir çok işlemi online olarak yapabilirsiniz.

Papara hesabınıza CarrafourSA, PTT ve Teknosa’dan istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. PTT’den işleminizi yapacak olan yetkiliye cep telefonunuzu söyleyerek kolayca para yatırabilirsiniz. Aynı şekilde CarrefourSA içinde yin eyetkili kişiye telefonunuzu söyleyerek hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Papara ile Betnis ödemesi nasıl yapılır?

Güvenli ödeme kuruluşu olan papara ile sizde sorun yaşamadan yatırım yapabilirsiniz. Papara ile minimum 50 TL yatırım yapabilirsiniz. Papara gibi birden fazla ödeme seçeneğimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Betnis Güncel Site